Anne

Anne to nie kto inny jedna z wielu nastolatek, interesująca się prawie wszystkim. Te zainteresowania to miedzy innymi, pisarstwo i grafika komputerowa. Ta młoda dama ma 16 lat i uczęszczać będzie do szkoły średniej, na kierunek Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Jest ona raczej spokojną i opanowaną osobą. Stara się nieść wszystkim pomoc. Nawet  tym nieznajomym. Osóbka ta, ma duszę romantyczki i przedstawia gatunek marzycieli. Może to właśnie dlatego, jej pomysły na urozmaicenie swojego opowiadania, są tak dobre jak mówią jej znajomi. Pozostałymi cechami należące do Anne to m.in., dowcipność, gadatliwość, lenistwo, cierpliwość.

Jej stosunek do innych jest różnych. Na początku znajomości stara się być oczywiście miła. Jednakże gdy pozna tą osobę bliżej, ocenią ją i decyduje jaki mieć do niej stosunek. Może to dziwnie brzmi, ale ona widzi w tym sens.

    Zdaje się na początku może się zdawać że Anne to…niecodzienna osoba. Ale jeśli ktoś ją bliżej pozna, może się mile się zaskoczyć. Być może okaże się godną zaufania osobą. Chociaż i z tym bywa różnie.